لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی

ماشین آلات راهسازی از جمله ماشین آلات با ابعاد بزرگ هستند که بدون استفاده از آنها عملیات راهسازی غیر ممکن خواهد بود. ماشین آلات زیادی در راهسازی کاربرد دارند. بولدوزر، گریدر و جرثقیل برخی از ماشین آلات راهسازی هستند. تمامی این ماشین آلات از قطعات مختلفی تشکیل شده اند. ماشین آلات راهسازی به دلیل انجام عملیات راهسازی سنگین و در نتیجه اصکاک بالا به مرور و در کوتاه مدت دچار فرسایش شده و قطعات آنها بعد از مدتی نیاز به تعویض خواهد داشت. از این رو لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا براثر فشار سنگین وارد شده و در کوتاه مدت دچار فرسودگی نشوند. لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی انواع مختلفی دارند که نسبت به نوع ماشین متفاوت است. از جمله قطعات ماشین آلات راهسازی میتوان به لوازم یدکی مینی لودر اشاره کرد که قطعات بسیاری را شامل میشود. قطعات یدکی موتوری، هیدرولیک، لوازم جک، وسایل چرخ، وسایل زیر بندی و دینام تنها بخشی از قطعات مینی لودر هستند.

لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی با عرضه و فروش قطعات ماشین آلات راهسازی با بهترین قیمت و کیفیت در خدمت شما هموطنان گرامی میباشد. از جمله لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی پر کاربرد و پرمصرف مربوط به لوازم یدکی مینی بیل میباشد.  از جمله قطعات مینی بیل که از لوازم یدکی اصلی مینی بیل نیز محسوب میشود میتوان به ترمزها، سیستم های حرکتی، چرخها، تیغه و شاسی اشاره کرد.

از دیگر ماشین آلات راهسازی جرثقیل ها میباشند. همانطور که میدانید جرثقیل ها کاربرد زیادی در ساختمان سازی و صنعت دارند. جرثقیل های متحرک، جرثقیل های ثابت، جرثقیل های سقفی، جرثقیل های دروازه ای، جرثقیل های بازویی و آویز از جمله جرثقیل هایی هستند که نسبت به نوع فعالیت مصارف زیادی دارند.

جرثقیل ها نیز به نوبه خود در عملیات راهسازی برای حمل و جابجایی قطعات و تجهیزات مورد استفاده در عملیات راهسازی کاربرد فراوانی دارند. به طور مثال برای انتقال تجهیزات و سازه های مختلفی که به منظور راهسازی مصرف میشوند از جرثقیل ها استفاده میشود. قطعات بابکت جزو لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی محسوب میشوند که نسبت به نوع بابکت متفاوت میباشند. شفت، کوپلینگ، روتور و شفت، پولی های چدنی، قلاب، کمربند های بکسل، لوازم موتور و گیربکس و همچنین لوازم ترمز تنها بخشی از لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی میباشند که فقط در جرثقیل ها کاربرد دارند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
8 / 10
از 4 کاربر