لوازم هپکو

هپکو یک برند ایرانی تولید کننده ماشین آلات سنگین است که فعالیت خود را در شهر اراک آغاز نمود و امروزه نیز در این شهر به فعالیت خود ادامه میدهد. هپکو انواع مختلف ماشین آلات سنگین را تولید میکند و لوازم هپکو نیز توسط همین شرکت بمنظور پشتیبانی از ماشین آلات، تولید و عرضه میشوند. فروشگاه های لوازم یدکی ماشین آلات سنگین سراسر کشور برای اینکه لوازم هپکو را بفروش برسانند حفظ منافع مشتری را در نظر نمیگیرند و به دنبال سود بیشتر هستند.

خرید لوازم هپکو

خرید لوازم هپکو به دلیل اینکه این شرکت توانسته کارخانجات تولید قطعه را راه اندازی نماید در حد گسترده ای انجام میشود و کمبودی در زمینه تامین قطعات به بازار و در نهایت مصرف کننده وجود ندارد. اما برخی از دلالان و سودجویان در این بین وجود دارند که خرید لوازم هپکو را برای مشتری کمی با مشکل مواجه کرده اند. مشتری برای خرید لوازم همواره دغدغه دارد که قطعه مورد نظر اصل میباشد یا تقلبی؟ شرکت ایران هیدرولیک مرکزی خرید لوازم هپکو اورجینال را آسان کرده است زیرا این شرکت به عنوان نمایندگی مجاز لوازم یدکی هپکو فعالیت خود را آغاز نموده است.

فروش لوازم هپکو

بیشتر فروشگاه های لوازم یدکی سراسر کشور انواع قطعات ماشین آلات هپکو را نیز به فروش میرسانند اما قطعات عرضه شده در این فروشگاه ها یا تقلبی هستند و یا اصلی.در واقع فروش لوازم هپکو در دو نوع اصلی و تقلبی انجام میشود که البته کمتر فروشگاهی را میتوان یافت که قطعات از نوع اصلی را عرضه نماید. فروش لوازم هپکو از نوع اصلی و بصورت اینترنتی در شرکت ایران هیدرولیک مرکزی نیز انجام میشود و علاوه بر تهران تمامی محصولات خود را به شهرستان ها نیز ارسال میکند.

قیمت لوازم هپکو

تعیین قیمت لوازم هپکو توسط شرکت تولید کننده و همچنین سازمان های ناظر صورت میگیرد. قیمت لوازم هپکو به دلایل مختلفی با نوساناتی مواجه میشود که به این عوامل اشاره خواهیم نمود. یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت لوازم هپکو را میتوان دلالانی نام برد که باعث بر هم زدن قیمت ها شده و در نتیجه قیمت تمام شده قطعه بالاتر از قیمت های تعیین شده محاسبه میشود. از دیگر دلایلی که بر قیمت لوازم هپکو تاثیرگذار است  تقلبی و اصلی بودن قطعات میباشد.  قیمت لوازم هپکو از نوع اصلی معمولا کمی با نوع تقلبی تفاوت دارد و بالاتر است که البته شرکت ایران هیدرولیک مرکزی با تدابیر خوبی که در نظر گرفته است توانسته قیمت ها را تا حد زیادی کاهش دهد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر