لوازم یدکی کاترپیلار

کاترپیلار که نام اختصاری آن در انگلیسی CAT‌ میباشد یک برند تولید کننده ماشین آلات سنگین میباشد که در کشور آمریکا فعالیت میکند و محصولات بسیار با کیفیتی را نیز تولید و روانه بازار کرده است. این شرکت با صادرات لوازم یدکی کاترپیلار به کشورهای مختلف توانسته پشتیبانی بسیار خوبی از ماشین آلات به عمل آورد. صادرات لوازم یدکی کاترپیلار  به ایران نیز انجام میشود و تعداد زیادی از این قطعات در ایران نیز به فروش میرسند. اما تمام لوازم یدکی کاترپیلار موجود در بازارهای ایران از نوع اورجینال و اصلی که از آمریکا به کشور وارد شده اند نیستند.

خرید لوازم یدکی کاترپیلار

 با خرید لوازم یدکی کاترپیلار اورجینال کاملا از کیفیت آن مطمئن خواهید بود. کیفیت لوازم یدکی کاترپیلار اصلی بسیار بالاست و قابل مقایسه با قطعات تقلبی نیست. خرید لوازم یدکی کاترپیلار مانند دیگر برندهای مطرح جهان ریسک بالایی دارد زیرا متاسفانه ورود قطعات تقلبی به بازارهای ایران رشد بسیار زیادی داشته که خریدار را با مشکلاتی مواجه ساخته است. خرید لوازم یدکی در صورتیکه از نمایندگی ها انجام شود جای هیچگونه ریسکی را باقی نمیگذارد و بسیار مطمئن است.

فروش لوازم یدکی کاترپیلار

برای فروش لوازم یدکی کاترپیلار از نوع اورجینال باید مجوزهای لازم اخذ شده باشد زیرا قطعات اصلی فقط در اختیار نمایندگی هایی قرار میگیرد که  مجوزهای لازم را اخذ کرده باشند. فروش لوازم یدکی کاترپیلار در نمایندگی ها بدون محدودیت عرضه قطعات صورت میگیرد و هر تعداد قطعه ای را که نیاز داشته باشید میتوانید از این نمایندگی ها خریداری نمایید.

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی با فروش لوازم یدکی کاترپیلار به مانند لوازم یدکی لودر کاترپیلار توانسته سهم عمده ای از فروش این قطعات را به خود اختصاص دهد و نه تنها بازارهای شهر تهران بلکه به سایر شهرها نیز قطعات ماشین آلات کاترپیلار را ارسال نماید.

قیمت لوازم یدکی کاترپیلار

قیمت لوازم یدکی کاترپیلار به عوامل زیادی بستگی دارد اما عاملی که بیشترین تاثیر را بر روی قیمت ها دارد فروشندگان مختلفی هستند که قیمت را افزایش میدهند. فروشندگانی که جزو نمایندگی ها نیستند و بصورت آزاد فعالیت میکنند قیمت های ثابتی را برای قطعات در نظر نمیگیرند و همین موضوع باعث نارضایتی مشتری میشود. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی از دسته فروشندگانی نیست که قیمت ها را به صورت خودسرانه افزایش دهد و جزو نمایندگی های مجاز محسوب میشود.

 
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر