نمایندگی هپکو

هپکو یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات سنگین کشور است که در شهر اراک فعالیت میکند. شرکت هپکو سالیان بسیار زیادی است که انواع ماشین آلات سنگین را تولید میکند و با محصولات مدرن و با کیفت خود توانسته سهم عمده ای در فعالیت های عمرانی و ساختمانی کشور ایفا کند. شرکت هپکو تنها به تولید ماشین آلات بسنده نکرده است و توانسته با صدور مجوز برای تاسیس نمایندگی هپکو ، پشتیبانی بسیار خوبی را از مشتریان برای تهیه قطعات یدکی به عمل آورد. شرکت هپکو تمام قطعات مورد نیاز برای ماشین آلات را تولید و به نمایندگی هپکو ارسال نموده تا مشتریان بتوانند در صورت نیاز قطعه مورد نیاز خود را خریداری کنند.

نمایندگی لوازم یدکی هپکو

شرکت ایران هیدرولیک مرکزی به تمامی خریداران توصیه میکند تا قطعات مورد نیاز خود را تنها از نمایندگی لوازم یدکی هپکو خریداری کنند. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی خود به عنوان یک نمایندگی لوازم یدکی هپکو فعالیت میکند و البته یک تفاوت عمده میان این شرکت با  دیگر فروشندگان وجود دارد. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی با راه اندازی فروش اینترنتی توانسته قطعات مورد نیاز خریدارانی که در شهرهای دور دست واقع هستند را نیز تامین نماید. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی بعد از دریافت سفارش قطعات هپکو را به هر نقطه از کشور ارسال مینماید.

 

نمایندگی قطعات هپکو

قطعات هپکو در کارخانجات شرکت هپکو تولید و عرضه میشوند اما شرکت هایی نیز وجود دارند که بدون دریافت مجوز اقدام به تولید قطعات میکنند که اگر به دنبال قطعات اصلی هستید تنها راه پیش روی شما خرید از نمایندگی ها میباشد. نمایندگی هپکو بهترین مرجع برای خرید قطعات اصلی است  که البته تعداد کمی از نمایندگی های مجاز در کشور مشغول فعالیت هستند. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی یکی از نمایندگی های مجاز است که البته راهکاری را برای خریدارانی در نظر گرفته است که در شهرهای مختلف کشور واقع شده اند و خرید لوازم یدکی هپکو برای آنان به سختی انجام میشود. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی اقدام به راه اندازی وب سایت فروشگاهی نموده است که امکان فروش قطعه به سایر شهرها را نیز فراهم کرده است.

نمایندگی هپکو در میان سایر فروشندگان قابل اطمنیان تر است و تا جای ممکن سعی کنید خرید خود را از نمایندگی انجام دهید. شرکت ایران هیدرولیک مرکزی نمایندگی هپکو و دیگر برندهای مطرح جهانی را کسب کرده و فروش بالایی را نیز تا کنون به نام خود ثبت کرده است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر